No Comments


Het is alweer een tijd geleden dat we een update plaatsten.
Eindelijk is er weer tijd om het te doen, dus bij deze 😊.

Februari was een, zoals netjes gezegd, bewogen maand.
Na de overname, moest het bedrijf opnieuw officieel worden geregistreerd bij de Franse KvK met onze namen, moesten we zorgen voor een Franse SoFi nummer en zijn we achter wat stiekume afwijkingen gekomen.

Allereerst lekt de tractor aan de hydraulische kant.
Dus simpel gezegd, dat ‘ding’ kan gewoon rijden. Vooruit, achteruit, 4 wielaandrijving, 2 wielaandrijving; Het werkt allemaal.
Maaaarrrrrr….. Er is ook een hydraulisch systeem. Om bijvoorbeeld de maaier omhoog en omlaag te doen of de bak die aan de voorkant zit te bewegen. En dat systeem lekt. En niet zo zuinig ook 😭😭.

Dus dat is een taak om zsm op te lossen. Zeker omdat het gras nu lekker groeit met de heerlijke temperaturen de laatste weken (tussen de 15 en 20 graden 🌞).

De 2e afwijking: Een waterlekkage achter het keukenblok.
Manmanmanmanman. Je verzint het niet. Dus we hoorden elke keer als we een keukenkastje open deden, water stromen door een leiding. Zelfs als de kraan in de keuken af stond.
De kastjes bleven zeiknat en we snapten er niets van.
Wat blijkt nu: Er zit dus een waterleiding achter het keukenblok met een kraantje, die naar de buitenkraan gaat. Helemaal verstopt achter wat zelfgemaakte houten platen. Nou is dat kraantje dus gaan lekken. Misschien door de vorst, misschien leeftijd, maar alles is zeiknat achter het keukenblok.

Internet op de camping was onze derde euvel.
Alles was weggehaald. Er was in het verleden immers internet op de camping, alleen niet toen wij het hadden gekocht.
Alleen de schotelantenne was er nog. Voor de rest was alles afgekoppeld en/of weggehaald.
Dus moesten we alles opnieuw aanleggen.
Gelukkig had ik nog heel toevallig 60 meter Cat.6 ethernetabel in een rugzak gevonden thuis, dus die kwam goed van pas.
Samen met mijn vader, dagen geprutst om alle bekabeling aan te leggen, vanaf het huis naar de camping. Met touw en een stofzuiger aan in de weer om door alle loze leidingen te kunnen gaan. Wat een getob was dat. Maar het resultaat mag er zijn.
Een schitterende, gloedjenieuwe, wifi versterker op het kampeerterrein opgehangen en getest en ik moet zeggen, dat PicoBello B.V. het niet beter had kunnen doen 😁!
Internet overal waar je maar staat!

Ondertussen lopen de aanvragen langzaam, maar gestaag binnen.
We zitten al op 20, maar er kunnen er nog meer dan zat bij.
We zijn overal een beetje reklame aan het maken.
Zelfs op Twitch(!) was het onderwerp van het gesprek, dankzij Dayna.
Het beste is toch mond-tot-mond reklame, dus mochten jullie tijdens een bakkie koffie, op de sportschool, op de voetbalclub of waar dan ook zijn, vragen we jullie beleefd om eens een aballetje op te gooien. We waarderen het ten zeerste.

NU is maart aangebroken en zijn we volop bezig om letterlijk de bloemetjes buiten te zetten.
We hebben her en der al wat bollen en struiken geplant en is onze perk bij de voordeur langzaamaan gereed gemaakt voor het voorjaar.
We hebben diverse bloembakken voorzien van bloemzaadjes en hebben we 3 bomen geplant op het kampeerterrein.

We gaan verder zoals we bezig zijn en kijken reikhalzend uit naar 3 april.
De dag dat we officieel open gaan.

Dus wij zeggen vanuit een zonnig Couleuvre, merci, À bientôt, à tout à l’heure, à plus tard en vergeet ons niet te vermelden als jullie op een feestje staan of op een terrasje zitten of maak niet uit waar.



Liefs van ons,

Peter en Dayna.

Oh ja.
Hier nog een paar foto’s van de afgelopen tijd.

Categories :

1 thought on “Februari+maart 2026”

  1. V.e.r.a. Eshuis schreef:

    Goed verwoord Peter. Jullie hebben idd al veel gedaan en er moet nog het e.e.a. gedaan worden. Zag je gisteren in een filmpje in je waadpak in de vijver de beplanting een beetje fatsoeneren. Hopenlijk is dat een beetje gelukt. Nou, zondag kont er weer versterking voor o a. je tractor. Nou, heel veel succes en we spreken elkaar nog. K uffel voor Thor. Groetjes ma

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Allereerst de allerbeste wensen aan iedereen en een gezond 2026. We hebben een drukke week
Translate »